Zamknij

Promuj to ogłoszenie

PRACOWNIK DO WSPARCIA DZIAŁU MARKETINGU I DZIAŁU HANDLOWEGO- PRACA ZDALNA Greenvit Sp. z o.o.

Data dodania: 2019-06-10 15:06:41ID: 81

85 Pokaż numer[email protected]

W związku z dynamicznym rozwojem firma Greenvit- producent ekstraktów roślinnych poszukuje PRACOWNIK DO WSPARCIA DZIAŁU MARKETINGU I DZIAŁU HANDLOWEGO- PRACA ZDALNA.

Wymagania:
- komunikatywność,
- samodzielność,
- dostęp do Internetu.
Oferujemy:
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju,
- elastyczne godziny pracy.

Oferta skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

W celu rekrutacji, prosimy o skorzystanie z formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie firmy: http://greenvit.pl/kariera/ lub dostarczenie CV osobiście.

Administratorem danych jest Greenvit Sp. z o.o.
Celem przetwarzania Pani/Pana danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych oraz przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przepis prawa w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy oraz zgoda w zakresie, jaki nie wynika z przepisów Kodeksu Pracy. Administrator będzie przekazywał Pani/Pana dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji ? przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa opisane są w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych na stronie firmy Greenvit w zakładce "Kariera" na dole strony.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone