Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Betoniarz-zbrojarz Mszczonów

Data dodania: 2019-05-30 12:18:08ID: 74

[email protected]

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Zatrudniamy ponad 2000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.


W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Betoniarz-Zbrojarz
Miejsce pracy: Mszczonów

OPIS STANOWISKA:
Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych;
Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;
Montowanie zbrojeń w formach;
Zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami.


WYMAGANIA:
Wykształcenie zawodowe lub średnie, najchętniej budowlane;
Mile widziane doświadczenie w jednym z wymienionych zawodów: betoniarz, zbrojarz (istnieje też możliwość przyuczenia do zawodu);
Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz wiedza z zakresu prefabrykowania elementów betonowych będą atutem;
Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic;
Wysoka motywacja do pracy;
Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
Terminowość, odporność na stres;
Umiejętność pracy w zespole.


OFERUJEMY:
Dofinansowanie nauki;
Darmowa nauka języka;
Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych, technicznych;
Benefity (np. Multisport)
Prywatną opiekę medyczną
i wiele innych...

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: [email protected], wraz z dopisaniem obowiązujących klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex Pref S.A. z siedzibą w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. mój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. moje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) Pekabex Pref S.A. z siedzibą w Poznaniu przetwarza na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, aby Pekabex Pref S.A. przetwarzał dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Opcjonalne zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex Pref S.A. z siedzibą w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich dokumentów aplikacyjnych w bazie rekrutacyjnej służącej rekrutacjom w Grupie Kapitałowej Pekabex i przekazywanie moich dokumentów aplikacyjnych spółkom z Grupy Kapitałowej Pekabex wskazanym w klauzuli informacyjnej.

Zastrzegamy, iż skontaktuje się z wybranymi kandydatami.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone