Zamknij

Promuj to ogłoszenie

pracownik produkcji + premie + zorganizowany transport do pracy

Data dodania: 2020-06-20 10:09:36ID: 201

693Pokaż numer[email protected]

Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.
Dla Naszego klienta poszukujemy pracowników do pracy przy produkcji okien.
oferujemy
? umowę o pracę tymczasową na pełny etat (ZUS, urlop itp.);
? wynagrodzenie podstawowe + premia;
? wynagrodzenie zawsze na czas;
? zorganizowany i dofinansowany dojazd m.in Łomża, Wysokie Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka, Rutki, Zambrów i wiele innych;
? stabilne zatrudnienie;
? benefity pozapłacowe - pakiety sportowe i prywatna opieka medyczna;
? zdobycie cennego doświadczenia;
? szkolenia i rozwój;
? stałą opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy;
? wolne weekendy;
zadania
? praca fizyczna na dziale produkcji przy składaniu okien;
? bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów okiennych;
oczekujemy
? dyspozycyjności, punktualności;
? rzetelne podejście do powierzonych zadań;
? umiejętności pracy w zespole;
? dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym 8-12 godzin;
? chęci do pracy i poszerzania swoich kompetencji zawodowych;
? mile widziane doświadczenie w dziedzinie stolarki;
? gotowość do dojazdu ok. 40 min.
Aplikuj TU https://randstadpl.traffit.com/public/an/dlk1eEkyYz0=
Informujemy, że skontaktujemy się z każdym kandydatem który zaaplikuje.
Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47