Zamknij

Promuj to ogłoszenie

praca przy produkcji okien + zorganizowany transport

Data dodania: 2020-06-20 10:09:47ID: 198

693Pokaż numer[email protected]

Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.
Dla Naszego klienta poszukujemy pracowników do pracy przy produkcji okien.
oferujemy
? umowę o pracę tymczasową na pełny etat (ZUS, urlop itp.);
? wynagrodzenie podstawowe + premia
? wynagrodzenie zawsze na czas;
? zorganizowany i dofinansowany dojazd;
? stabilne zatrudnienie;
? benefity pozapłacowe;
? zdobycie cennego doświadczenia;
? szkolenia i rozwój;
? stałą opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy;
? wolne weekendy;
zadania
? praca fizyczna na dziale produkcji przy składaniu okien
? rzetelne podejście do powierzonych zadań;
? umiejętność pracy w zespole;
? bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów okiennych
oczekujemy
? dyspozycyjność, punktualność;
? możliwość pracy w systemie dwuzmianowym 8-12 godzin;
? chęci do pracy i poszerzania swoich kompetencji zawodowych;
? mile widziane doświadczenie w dziedzinie stolarki;
? gotowość do dojazdu ok. 40 min.
Informujemy, że skontaktujemy się z każdym kandydatem który zaaplikuje.
Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47