Zamknij

Jaki skutek daje depilacja laserowa?

12:25, 26.04.2019 | materiały partnera

Wiele kobiet ma problem z codzienną depilacją. Wywołuje ona na ich skórze liczne podrażnienia, zabiera mnóstwo czasu i bywa również bolesna. Czasem problemem jest jednak nie tylko szybko odrastające owłosienie na ciele, ale również wrastające włoski tworzące liczne stanu zapalne. Owłosienie u niektórych kobiet natomiast pojawia się po kilku godzinach od poprzedniego golenia, występuje w nietypowych miejscach, jest bujne i niestandardowe. Ile kobiet na ziemi, tyle kłopotów związanych z depilacją pod różnym kątem. Dlatego też opracowane zostało skuteczne rozwiązanie tego problemu, a mianowicie depilacja laserowa.

Jest to zabieg wykonywany przy pomocy lasera, który ma za zadanie zniszczyć cebulkę włosa wraz z jej korzeniem. A co za tym idzie spowodować, by włoski ponownie nie odrastały. Zabieg ten by miał trwały efekt, musi zostać przeprowadzony kilka razy. U każdej kobiety wygląda to nieco inaczej, ponieważ jedna ma bardzo silne cebulki włosa a inna słabsze, dlatego depilacja może zostać przerwana po pięciu zabiegach. W innych przypadkach może być ich nawet dziesięć. Zabieg ten jest bezbolesny, w niektórych przypadkach kobiety mogą odczuwać lekki dyskomfort. Każda partia ciała jest poddawana depilacji osobno. To sprawia, że jej ostateczny koszt wraz z liczbą powtórzeń zabiegów, jest dość wysoki. Jednak efekt jest trwały, dzięki czemu można zaoszczędzić mnóstwo czasu i czuć się dużo bardziej komfortowo.

Zabiegi laserowego usuwania owłosienia, oferuje między innymi - http://www.lasercs.pl/kontakt/lublin. W salonie tym zabiegi są przeprowadzane przez doświadczonych kosmetologów, nagrodzonym wielokrotnie laserem diodowym. Jest to niezwykle ważne, by przez osoby wykształcone w zawodzie była przeprowadzana depilacja laserowa Lublin jest miejscem działania salonu, w którym istnieje on już od 2010 roku. Prócz salonu w Lublinie, Laser Cosmetic Salon działa również na terenie Rzeszowa. Dewizą salonu jest korzystanie z nowoczesnych technologii i ciągły rozwój, przez co ich usługi stoją na wysokim poziomie.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop