Zamknij

Atrakcyjne oferty dla nauczycieli

13:23, 25.04.2019 | Materiał Partnera
Skomentuj

Osoby posiadające wykształcenie nauczycielskie nie mają problemów ze znalezieniem korzystnych ofert pracy. Publiczne szkoły podstawowe i licea, a także prywatne placówki edukacyjne, zapewniają nauczycielom bardzo atrakcyjne warunki współpracy.

Nauczyciel na pełen etat

Oferty pracy dla nauczycieli udostępniają między innymi Urzędy Pracy i zazwyczaj są to ogłoszenia dotyczące zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin. Poszczególne propozycje spełnią oczekiwania zarówno doświadczonych osób, jak i świeżo upieczonych absolwentów specjalizacji nauczycielskiej. Wśród szczególnie poszukiwanych pracowników można wymienić:

  • nauczycieli języka angielskiego,
  • nauczycieli języka niemieckiego,
  • nauczycieli przedmiotów ścisłych, w tym fizyki i chemii,
  • nauczycieli wspomagających,
  • nauczycieli klas początkowych.

Szkoły najczęściej oferują umowę o pracę i standardową liczbę godzin w miesiącu. Możliwość zatrudnienia na pełen etat gwarantuje satysfakcjonujące stawki miesięcznego wynagrodzenia. Warto podkreślić, że początkujący nauczyciel ma szansę po paru latach zapewnić sobie awans, zdobywając kolejne stopnie zawodowe. Osoby związane zawodowo ze szkolnictwem powinny zwrócić uwagę na Urząd Pracy, ponieważ placówki edukacyjne bardzo często za jego pośrednictwem poszukują pracowników.

Dodatkowe zajęcie dla nauczycieli

Jeśli miesięczne wynagrodzenie nie jest wystarczające, nauczyciel może związać swoją zawodową przyszłość z korepetycjami. Udzielanie prywatnych lekcji gwarantuje satysfakcjonujące korzyści finansowe, uzależnione od liczby godzin. Niektórzy nauczyciele nie ograniczają się wyłącznie do jednego przedmiotu. Na przykładu osoby z wykształceniem polonistycznym często udzielają korepetycji z historii lub z wiedzy o społeczeństwie, a matematycy dodatkowo oferują swoją pomoc z fizyki lub chemii. Wielu z nich decyduje się na ograniczenie pracy w szkole, uzależniając wysokość wynagrodzenia od liczby prywatnych lekcji.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz