Zamknij

Pomoc drogowa - znalezienie profesjonalnej firmy, nie jest takie trudne

12:04, 09.11.2018 | Materiał Partnera

Przygotowujesz się do dalszej trasy i tak naprawdę chcesz się przekonać o tym, że nic Ci nie będzie groziło? Dalekie wyprawy zazwyczaj łączą się z pewnym ryzykiem, że coś się stanie na drogach. Oczywiście trzeba być cały czas dobrej myśli, ale z drugiej strony nie powinniśmy zapominać również o tym, że warto pod każdym względem zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dlatego właśnie najlepszym rozwiązaniem będzie poszukanie firmy udzielającej pomoc drogową w sposób jak najbardziej profesjonalny.

Całodobowe holowanie

Może Ci się wydawać, że po pomoc drogową warto dzwonić dopiero w momencie, kiedy coś się niedobrego wydarzy. Rzeczywiście po to są właśnie takie firmy. Ale wtedy nie wiesz kompletnie jaki fachowiec przyjedzie, a także jakim będzie dysponował sprzętem. Dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie poszukanie sprawdzonej firmy nieco wcześniej. Wtedy przynajmniej pozbędziemy się tego stresu związanego z jakością obsługi, która przecież powinna być na jak najwyższym poziomie.

Jedną z takich firm, której możesz w pełni zaufać, jest na przykład - http://www.pomocdrogowapoznan.pl/opinie. W tym przypadku rzeczywiście mamy do czynienia przede wszystkim z całodobowym wsparciem na drogach. Teraz jest to niezwykle istotne, ponieważ osoby wybierające się w podróż szczególnie wieczorem lub w czasie weekendu, raczej nie będą zadowolone z czekania na najbliższy dzień roboczy, aż pomoc będzie mogła do nich przyjechać.

Holowanie samochodu osobowego

Dlatego, jeżeli decydujemy się na wybranie odpowiedniej firmy, to na pewno powinniśmy zwrócić uwagę na to, jakich dniach, a także godzinach pracuje. Przynajmniej pozbędziemy się wszelkich wątpliwości, że podróżują swoim autem w czasie dni wolnych od pracy, jednak nie będziemy mogli skorzystać z oferowanych usług przez konkretną firmę.

Cena nie gra roli?

Kolejną kwestią, na jaką zwracamy uwagę jest na pewno to, czy skorzystanie z takiej usługi będzie dla nas kosztowne, czy jednak może nie. Okazuje się, że sprawy związane z finansami nie powinny przeważać w podjęciu decyzji o wybraniu profesjonalnej firmy. Ale jak wiadomo z drugiej strony pod żadnym pozorem nie chcemy przepłacać. W takim razie warto na pewno znaleźć złoty środek, czyli firmę, która oferuje pomoc drogową na bardzo wysokim poziomie, jak i również przy której nie stracimy wszystkich oszczędności życia.

Firma, dzięki której na pewno nie stracisz wszystkich swoich oszczędności, jest między innymi - https://drogowipomocnicy.pl/dowoz-paliwa/. W tym przypadku mamy do czynienia z ekipą, która wykonuje wszystkie usługi związane z udzieleniem pomocy drogowej w niezwykle przystępnych cenach. Jeżeli nie jesteśmy o tym jeszcze przekonani, w każdej chwili możemy zajrzeć na stronę internetową firmy, ponieważ właśnie w tym miejscu znajduje się przykładowy cennik, z którym będziemy mieli do czynienia, jeżeli już skorzystamy z konkretnych usług.

Transport samochodu dostawczego autolawetą w zaspie  śnieżnej

W ten sposób przekonamy się między innymi o tym, że koszt holowania waha się w granicach od 120 złotych. Oczywiście mowa jest o holowaniu samochodu osobowego na terenie Warszawy. Natomiast w przypadku holowania innego pojazdu, koszty będą nieco wyższe. Jeżeli zażyczymy sobie holowanie samochodu na trasie, czyli w zupełnie innym rewirze, to wtedy całkowity koszt wykonania usługi liczony jest na podstawie specjalnego cennika za każdy pokonany kilometr. Cena kształtuje się na poziomie około 1,8 zł za każdy przejechany kilometr poza Warszawą. Możemy w takim razie sobie szybko przeliczyć, ile wyniesie holowanie naszego auta do rodzinnego miasta z samej stolicy Polski.

Oczywiście holowanie pojazdów to nie wszystko, czego możemy spodziewać się po wspomnianej firmie. W cenniku znajdującego się na stronie internetowej znajdziemy jeszcze propozycje innych usług. Do nich zalicza między innymi awaryjne uruchamianie samochodu, odpalanie samochodu z rozładowanym akumulatorem, czy też wymiana koła. Po zapoznaniu się ze szczegółowym cennikiem na pewno będzie nam zdecydowanie łatwiej określić, czy jest to według nas tania firma, czy jednak zbyt droga. Jednak patrząc na zakres świadczonych usług, a także tego, że firma działa całodobowo, można obiektywnie stwierdzić, że ceny pod żadnym pozorem nie są wygórowane.

Rewir działania

Jeszcze jedną kwestią, na którą należy zwrócić szczególną uwagę, jest rewir działania. Na przykład wcześniej mieliśmy do czynienia z firmami działającymi na terenie Poznania oraz Warszawy. Zatem powinniśmy pamiętać, że jeżeli zależy nam naprawdę na bardzo szybkim wsparciu, najlepiej w ciągu kilkunastu minut od momentu zgłoszenia, to najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie poszukanie firmy, która działa w obszarze, w którym doszło do awarii samochodu lub innego zdarzenia drogowego.

Jeżeli zatem taka nieprzyjemna sytuacja zdarzyła się nam właśnie na Wschodzie Polski, a dokładnie w okolicach Białegostoku, to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy - http://www.pomocdrogowa.bialystok.pl/oferta. Pomoc drogowa zostanie udzielona niemalże natychmiast. Oczywiście warto mieć na uwadze, że tego typu firma nie ogranicza się tylko do holowania popsutych samochodów, ale także proponuje transport różnego rodzaju pojazdów. Wtedy bez problemu będzie można zamówić transport samochodów oraz maszyn rolniczych i budowlanych na terenie nie tylko całej Polski, ale również Europy.

Wspomniana firma zajmuje się jeszcze wieloma sprawami związanymi ze sprowadzaniem samochodów z zagranicy. Jest to ostatnio w Polsce bardzo popularny sposób na to, żeby mieć naprawdę dobre auto w dogodnej cenie. W takim razie możemy spodziewać się przede wszystkim tego, że jeżeli sprowadzamy samochód ze Stanów Zjednoczonych, to firma z Białegostoku nie tylko odbierze nam auto z portu, ale również zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z odbiorem takiego samochodu. Dodatkowo nie ma najmniejszego problemu z tym, żeby przetransportować samochód sprowadzony od naszych Zachodnich sąsiadów, a dokładnie z Niemiec, Belgii, czy też Holandii.

Zatem jak widać, z oferty mogą skorzystać nie tylko osoby, które potrzebują nagłej pomocy, ale również planujące sprowadzenie dla siebie nowego samochodu z zagranicy.

Trzymając się wszystkich wytycznych na pewno będzie nam zdecydowanie łatwiej odnaleźć firmę, która w razie nagłej potrzeby stanie na wysokości zadania. W końcu doświadczeni fachowcy na pewno będą wiedzieli w jaki sposób powinni się zachować, by móc z powodzeniem rozwiązać nasze podróżnicze i nie tylko takie problemy.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone