Zamknij

REKLAMA
1
13:15, 12.04.2019
Recykling w ogrodzie to popularny trend, który pozwala nam na wielokrotne wykorzystanie wielu tworzyw, czy nadanie nowego życia przedmiotom. Chcesz poznać ciekawe pomysły na recykling w ogrodzie?
12:22, 07.03.2019
Warszawa to miasto wielu możliwości, które przyciąga wielu osób marzących o rozrywkach, rozwoju, życiu w wielkim mieście.
17:53, 29.01.2019
Rażące niedbalstwa kierowców - jakich błędów unikać?
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:44, 05.12.2018
Temperatury wewnątrz samochodu muszą być regulowane w celu zapewnienia komfortu jazdy. Wydajność samochodu, jak i również jego wytrzymałość jest związana z pracą chłodnicy. Za każdym razem gdy jedziesz samochodem chłodnica będzie chłodzona powietrzem. Dzieje się tak, gdyż znajduje się ona w przedniej części komory silnika. Zazwyczaj dane układy wykonane są z mosiądzu. Niemniej jednak w obecnych czasach do produkcji chłodnic wykorzystywany jest głównie aluminium.
12:04, 09.11.2018
Przygotowujesz się do dalszej trasy i tak naprawdę chcesz się przekonać o tym, że nic Ci nie będzie groziło? Dalekie wyprawy zazwyczaj łączą się z pewnym ryzykiem, że coś się stanie na drogach. Oczywiście trzeba być cały czas dobrej myśli, ale z drugiej strony nie powinniśmy zapominać również o tym, że warto pod każdym względem zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dlatego właśnie najlepszym rozwiązaniem będzie poszukanie firmy udzielającej pomoc drogową w sposób jak najbardziej profesjonalny.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
1
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
12:57, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
12:58, 20.07.2018
Wbrew dramatycznym doniesieniom wielu specjalistów z zakresu poradnictwa zawodowego i badań rynku pracy, urodzony humanista znajdzie zatrudnienie. Dodatkowo pokutuje mit, że tego typu wykształcenie jest mało wymagające i nie uczyni z nikogo geniusza. Nic bardziej błędnego, poniżej wymienione dyscypliny naukowe są nie dość, że rynkowe, to jeszcze rozwijające.
12:54, 20.07.2018
Tłumacz to osoba, która znając co najmniej dwa języki dokonuje przekładów różnych tekstów. Może także podjąć tłumaczenia ustne – na konferencjach czy spotkaniach z zagranicznymi gośćmi. Osoba, która zna więcej języków jest bardziej pożądana na rynku pracy od osoby, która wykazuje się znajomością jednego.
12:46, 20.07.2018
Jak wiadomo ideałów nie ma, ale zawsze warto się doskonalić. Konkurencja na rynku pracy jest ogromna, dlatego trzeba wiedzieć, jakie oczekiwania prócz tytułu uniwersyteckiego czy doświadczenia ma pracodawca wobec modelowego pracownika. Dzięki temu zwiększymy szanse, że zostaniemy zatrudnieni.
12:42, 20.07.2018
Inaczej multitasking – to umiejętność wykonywania wielu rzeczy w tym samym czasie. Dla kogoś, kto określa się mianem wielozadaniowca nie jest problemem, aby przygotować sprawozdanie, rozmawiać przez telefon oraz sprawdzać pocztę jednocześnie. Należy postawić sobie jednak pytanie, czy wszystkie te czynności wykonywane jednocześnie zostały wypełnione poprawnie?
© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone