Zamknij

Przedstawiciel handlowy

Nr oferty: StPr/20/0323Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zambrowska 8, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na stanowisku przedstawiciel ds. sprzedaży pokryć dachowych będzie odpowiadała za fachowe doradztwo - pomoc klientowi w wyborze odpowiednich produktów, obsługę współpracujących firm wykonawczych, aktywne poszukiwanie nowych odbiorców.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 29.06.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 7 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, chęci do pracy, zaangażowanie w wykonywaną prace, komunikatywność, dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: WYSOKIE DACHY Lidia Święcka
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Zambrowska 8, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlask
      Osoba do kontaktu: Lidia Święcka
      Numer telefonu: 793 699 110
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny kontakt w godz. 09:00 - 15:00
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      kierowanie pojazdem
      StPr/20/0336
      data rozpoczęcia pracy od 06.07.2020
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Osoba zatrudniona na stanowisku przedstawiciel ds. sprzedaży pokryć dachowych będzie odpowiadała za fachowe doradztwo - pomoc klientowi w wyborze odpowiednich produktów, obsługę współpracujących firm wykonawczych, aktywne poszukiwanie nowych odbiorców.
      StPr/20/0323
      data rozpoczęcia pracy od 29.06.2020
      wynagrodzenie od 2 600 - 7 500 PLN

      Praca w magazynie/ sklepie, układanie towarów na paletach
      StPr/20/0324
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      kelner
      StPr/20/0302
      data rozpoczęcia pracy od 22.06.2020

      kucharz
      StPr/20/0303

      Obsługa suwnicy
      StPr/20/0304
      data rozpoczęcia pracy od 23.06.2020
      wynagrodzenie od 19 - 21 PLN

      Przewóz artykułów mleczarskich
      StPr/20/0305
      wynagrodzenie od od 4 600 PLN

      Spawanie MIG-MAG
      StPr/20/0292
      wynagrodzenie od 21 - 27 PLN

      Sprzedawca
      StPr/20/0283
      data rozpoczęcia pracy od 16.06.2020
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN