Zamknij

Asystent osoby niepełnosprawnej

Nr oferty: StPr/20/0088Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mickiewicza 1, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Usługi asystenckie dla osób niepełnosprawnych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Asystent osobvy niepełnosprawnej
    • PRAWO JAZDY KAT. B*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Osoba powinna posiadać dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w zawodzie asystent osoby niepełnosprawnej.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Mickiewicza 1, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlas
      Osoba do kontaktu: Iwona Kalinowska
      Numer telefonu: 86 306 72 08
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, dyplom potwierdzający posiadanie kwalifikacji w zawodzie asystent osoby niepełnosprawnej lub co najmniej roczne, ukokumentowane doświadczenie w u
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Przygotowywanie i sprawdzanie sprzętu do poboru próbek oraz wyposażenia do pomiarów i badań. Prowadzenie kontroli i badań organoleptycznych, fizykochemicznych i mikrobiologicznych surowca do produkcji
      StPr/20/0121
      data rozpoczęcia pracy od 07.07.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Pomoc w przygotowywaniu kebabów, dań i przekąsek orientalnych według tradycyjnych receptur (kuchnia arabska, indyjska, bengalska). Dekorowanie i podawanie dań, mycie, krojenie, obieranie, mycie naczyń
      StPr/20/0122
      data rozpoczęcia pracy od 16.03.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych i socjalnych (szatnia i stołówka)
      StPr/20/0123
      data rozpoczęcia pracy od 26.02.2020
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Utrzymanie porządku i czystości w sklepie oraz na zapleczu, dbanie o wizerunek i estetykę.
      StPr/20/0112
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Pozyskiwanie kontrachentów, wykonywanie ofert, doradztwo techniczne, stałe monitorowanie rynku.
      StPr/20/0106
      data rozpoczęcia pracy od 21.02.2020

      Budowa i remonty dachów
      StPr/20/0107

      proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy
      StPr/20/0108

      Sprzedawca, obsługa klientów w sklepie
      StPr/20/0109

      Manicure, pedicure, henna, zabiegi na twarz, rzęsy, depilacja
      StPr/20/0110

      Nauczanie języka angielskiego dzieci, mlodzieży, dorosłych, przygotowanie zajęć
      StPr/20/0105
      data rozpoczęcia pracy od 20.02.2020