Zamknij

Lektor języka angielskiego

Nr oferty: StPr/20/0006Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piłsudskiego 8, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Nauczanie języka angielskiego, przygotowanie do zajęć, czynny udział w życiu szkoły
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: filologia angielska, specjalizacja: filologia angielska
    Język:
    • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Uprawnienia:
      • Uprawnienia pedagogiczne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Magdalena Krysiewicz Szkoła Językowa 'Welcome'
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Piłsudskiego 8, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podla
        Osoba do kontaktu: Magdalena Krysiewicz
        Numer telefonu: 502 780 555
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Wykonywanie prac eksploatacyjnych, montażowych i ruchowych na urządzeniach elektroenergetycznych. Wykonywanie prac ziemnych
        StPr/20/0027
        data rozpoczęcia pracy od 20.01.2020
        wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

        stomatologia zachowawcza
        StPr/20/0021
        data rozpoczęcia pracy od 16.01.2020
        wynagrodzenie od 5 000 - 10 000 PLN

        Sprzedaż i obsługa klienta
        StPr/20/0022
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Technik geodeta
        StPr/20/0023

        Obsługa klientów w sklepie spożywczym
        StPr/20/0024
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        Praca przy montażu konstrukcji stalowych - silosow, posługiwanie się elektronarzędziami, praca w dwuosobowym zespole
        StPr/20/0020
        data rozpoczęcia pracy od 14.01.2020
        wynagrodzenie od 5 000 - 6 000 PLN

        Praca w aptece
        StPr/20/0018
        data rozpoczęcia pracy od 13.01.2020
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Metkowanie, roznoszenie leków, sprzątanie.
        StPr/20/0019

        Manicure, pedicure, henna, zabiegi na twarz, rzęsy
        StPr/20/0017
        data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020

        Obowiązki według specyfikacji zawodu.
        StPr/20/0012
        data rozpoczęcia pracy od 10.01.2020