Zamknij

Pomocnik elektromontera

Nr oferty: StPr/19/0713Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Staszica 33, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Budowa elektroenergetycznych linii kablowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.11.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, obowiązkowość, rzetelność,
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Elektrotech Łukasz Paprocki
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Staszica 33, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaski
      Osoba do kontaktu: Łukasz Paprocki
      Numer telefonu: 692 891 676
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Referent w dziale księgowo-finansowym
      StPr/19/0737
      data rozpoczęcia pracy od 03.12.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      sprzedaż towaru
      StPr/19/0733
      data rozpoczęcia pracy od 29.11.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Sprzedaż i ekspozycja artykułów spożywczych
      StPr/19/0712
      data rozpoczęcia pracy od 25.11.2019
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Budowa elektroenergetycznych linii kablowych
      StPr/19/0713
      data rozpoczęcia pracy od 22.11.2019
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

      Wykonywanie prac eksploatacyjnych, montażowych i ruchowych na urządzeniach elektroenergetycznych.
      StPr/19/0714
      wynagrodzenie od 2 250 - 4 000 PLN

      Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, rozładunek dostaw,
      StPr/19/0709
      data rozpoczęcia pracy od 20.11.2019
      wynagrodzenie od od 2 750 PLN

      Sprzewdawca, obsługa klientów
      StPr/19/0700
      data rozpoczęcia pracy od 12.11.2019