Zamknij

Sprzedawca

Nr oferty: StPr/19/0676Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Białostocka 4, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:  profesjonalną, zgodną ze standardami obsługę Klienta,  rozkładanie i uzupełnianie towaru w salonie,  zwiększanie sprzedaży poprzez dba
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.75
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 30
Data rozpoczęcia: 04.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 1 687,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : Predyspozycje psychofizyczne: komunikatywność i wysoka kultura osobista
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: CCC S.A.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Strefowa 6, 59-101 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
    Osoba do kontaktu: Paweł Adamczyk
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    sprzątanie pomieszczeń biurowych
    StPr/19/0707
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Sprzewdawca, obsługa klientów
    StPr/19/0700
    data rozpoczęcia pracy od 12.11.2019

    obsługa klienta, pomoc w kuchni
    StPr/19/0699
    data rozpoczęcia pracy od 08.11.2019

    Identyfikacja klienta, przygotowanie oferty firmy i jej przedstawienie, uruchomienie testowych wersji usługi,
    StPr/19/0694
    data rozpoczęcia pracy od 06.11.2019
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Prowadzenie pełnej księgowości na stacji paliw
    StPr/19/0695
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    Obsługa biura, umawianie spotkan z klientami, wspólpraca z firmami zewnętrzymi, przyjmowanie i wysyłka korespondencji
    StPr/19/0696

    Usługi fryzjerskie
    StPr/19/0682
    data rozpoczęcia pracy od 28.10.2019

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:  profesjonalną, zgodną ze standardami obsługę Klienta,  rozkładanie i uzupełnianie towaru w salonie,  zwiększanie sprzedaży poprzez dba
    StPr/19/0676
    data rozpoczęcia pracy od 04.11.2019
    wynagrodzenie od od 1 687,5 PLN

    Sprzedawca w sklepie wielobranżowym
    StPr/19/0677
    data rozpoczęcia pracy od 24.10.2019

    Magazynier - kierowca kat. B
    StPr/19/0669
    data rozpoczęcia pracy od 22.10.2019