Zamknij

Magazynier

Nr oferty: StPr/19/0652Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przechodnia 40, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: prace w magazynie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Uprawnienia:
  • wózek widłowy
  • prawo jazdy kat C+E
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ZIEMPOL W. Łętowski
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Przechodnia 40, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podla
      Osoba do kontaktu: Włodzimierz Łetowski
      Numer telefonu: 603 695 265
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, rozładunek dostaw,
      StPr/19/0659
      data rozpoczęcia pracy od 17.10.2019
      wynagrodzenie od od 2 750 PLN

      Przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie, obsługa i konserwacja urządzeń do spawania.
      StPr/19/0655
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2019
      wynagrodzenie od od 24 PLN

      Manicure, pedicure, henna, depilacja, henna, zabiegi na twarz,
      StPr/19/0657
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      prace w magazynie
      StPr/19/0652
      data rozpoczęcia pracy od 08.10.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Obsługa klienta w lokalu
      StPr/19/0645
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      obsługa klientów
      StPr/19/0640
      data rozpoczęcia pracy od 27.09.2019

      Instruktor nauki jazdy C, C+E
      StPr/19/0637
      data rozpoczęcia pracy od 25.09.2019
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN