Zamknij

Kierowca samochodu osobowego

Nr oferty: StPr/19/0577Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 8, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Kierowca samochodu osobowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 28.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: chęć do pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Hurt i Detal Artykuły Spożywczo - Rolne Anna Siekierko
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Szpitalna 24, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlask
      Osoba do kontaktu: Anna Siekierko
      Numer telefonu: 693 100 402
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, rozładunek dostaw,
      StPr/19/0626
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2019
      wynagrodzenie od od 2 750 PLN

      Transport drogowy towarów na trasach międzynarodowych, ciągnik siodłowy z naczepą(Firanka, plandeka) Trasy PL-FIN, PL-RO, możliwość FIN-IT
      StPr/19/0617
      data rozpoczęcia pracy od 11.09.2019
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Obsługa gości
      StPr/19/0604
      data rozpoczęcia pracy od 06.09.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      StPr/19/0605

      Montowanie, skręcanie, szlifowanie i przenoszenie elementów
      StPr/19/0602
      data rozpoczęcia pracy od 09.09.2019
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      Magazynier/Zaopatrzeniowiec
      StPr/19/0601
      data rozpoczęcia pracy od 04.09.2019

      Przygotowywanie dań w barze
      StPr/19/0593
      data rozpoczęcia pracy od 03.09.2019

      obsługa gości
      StPr/19/0594

      Montaż konstrukcji stalowych
      StPr/19/0595
      wynagrodzenie od 5 000 - 6 000 PLN

      Praca w magazynie/ sklepie, układanie towarów na paletach
      StPr/19/0576