Zamknij

Asystentka stomatologiczna

Nr oferty: StPr/19/0206Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Szpitalna 2 lok. 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: -asystowanie stomatologowi przy pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 27.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: AE-DENT s.c. STOMATOLOGIA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Szpitalna 2 lok. 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: p
    Osoba do kontaktu: Anna Chojnowska-Panas
    Numer telefonu: 602 782 023
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Serwis i montaż maszyn rolniczych i urządzeń
    StPr/19/0261
    data rozpoczęcia pracy od 23.04.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Obsługa klienta, obsługa kasy, wykładanie, przyjmowanie towaru, dbanie o porządek w sklepie, eskpozycję, realizowanie instrukcji z centrali
    StPr/19/0262
    data rozpoczęcia pracy od 18.04.2019
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    Pisanie artykułów. robienie fotorelacji,przygotowywanie materiału do realizacji, administrowanie serwisem informacyjnym
    StPr/19/0263

    Obsługa klienta w lokalu
    StPr/19/0264

    Prowadzenie analiz kosztów w działalnościach rolniczych i działach specjalnych produkcji rolnej. Wspieranie procesu restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa. Wdrażanie i popularyzowanie rachunkowoś
    StPr/19/0252
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2019

    Obsługa kasy. Sprzedaż art. spożywczych
    StPr/19/0254
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    budowa linii energety6cznych-kablowych , ziemnych
    StPr/19/0248
    data rozpoczęcia pracy od 10.04.2019
    wynagrodzenie od 2 700 - 3 300 PLN

    Umiejętność rysowania w programie 3D
    StPr/19/0239
    data rozpoczęcia pracy od 03.04.2019
    wynagrodzenie od 3 400 - 4 200 PLN

    Nauczanie przedmiotu mechanizacjam rolnictwa, teoria14 godzin, zajęcia praktyczne 10 godzin
    StPr/19/0240
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019

    Nauczanie przedmiotów w zakresie informatyki
    StPr/19/0241