Zamknij

Geodeta

Nr oferty: StPr/19/0164Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kraszewskiego 6, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Pomiary i obliczenia geodezyjne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • **Obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: obsługa GPS, mile widziane doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Usługi Geodezyjne Jarosław Korzeniecki
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kraszewskiego 6, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podl
      Osoba do kontaktu: Jarosław Korzeniecki
      Numer telefonu: 506 067 597
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Poszukiwanie oraz selekcjonowanie osób chętnych na kurs
      StPr/19/0192
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
      wynagrodzenie od od 100 PLN

      Obsługa gości
      StPr/19/0181
      data rozpoczęcia pracy od 18.03.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      StPr/19/0182

      Prowadzenie zajęć komputerowych z dorosłymi. Mozliwość pracy w blokach. Możliwość pracy na terenie całego powiatu, oraz powiatów i gmin ościennych.
      StPr/19/0184
      wynagrodzenie od 45 - 55 PLN

      Prowadzenie zajęć językowych z dorosłymi. Możliwość pracy w blokach. Możliwośc pracy na terenie załego powiatu, oraz powiatów o gmin ościnnych
      StPr/19/0185

      Prowadzenie zajęć językowych z dorosłymi. Możliwość pracy w blokach. Możliwośc pracy na terenie załego powiatu, oraz powiatów i gmin ościennych.
      StPr/19/0186

      Kelner
      StPr/19/0169
      data rozpoczęcia pracy od 20.03.2019
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Praca w kuchni
      StPr/19/0170

      praca w cukierni
      StPr/19/0175
      data rozpoczęcia pracy od 14.03.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Praca w piekarni
      StPr/19/0176