Zamknij

Spawacz aluminium

Nr oferty: StPr/18/0966Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Spawanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Kurs Spawacza
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: możliwość przyuczenia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: GAMA GROUP SZEPIETOWSCY SPÓŁKA JAWNA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Przemysłowa 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlas
      Osoba do kontaktu: Aneta Wojno
      Numer telefonu: 798542929
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      spawacz
      StPr/18/1001
      data rozpoczęcia pracy od 05.12.2018
      wynagrodzenie od 3 500 - 5 000 PLN

      Montaż konstrukcji stalowych- silosów
      StPr/18/1002
      wynagrodzenie od 5 000 - 6 000 PLN

      Praca biurowa oraz w terenie polegająca na wykonywaniu czynności kontrolnych w nadzorowanych obiektach, pobierania probek do badań laboratoryjnych. Przygotowywanie decycji, postanowień i innych czynno
      StPr/18/1003
      data rozpoczęcia pracy od 04.03.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Pracownik biurowy działu kadr
      StPr/18/1000
      data rozpoczęcia pracy od 04.12.2018
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Obsługa gości
      StPr/18/0989
      data rozpoczęcia pracy od 29.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Pisanie artykułów. robienie fotorelacji, nagrywanie filmów.
      StPr/18/0991
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Magazynier - kierowca
      StPr/18/0975
      data rozpoczęcia pracy od 21.11.2018

      Obsługa klienta w lokalu
      StPr/18/0968
      data rozpoczęcia pracy od 19.11.2018

      Praca w kuchni
      StPr/18/0969

      Pomoc kuchenna
      StPr/18/0970