Zamknij

Sprzedawca bezpośredni/Doradca klienta

Nr oferty: StPr/18/0911Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: budowanie i utrzymywanie relacji z klientami fimrmy -sprzedaż produktów finansowych - bezpośrednia obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 23.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Prowizyjny
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: umowa na czas nieokreślony, system pracy: zadaniowy, ok. 10-20 h/tygodniowo, godziny pracy: dowolne, wynagrodzenie prowizyjne, miejsce wykonywania: Wysokie Mazowieckie i okolice,
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Provident Polska S.A.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Polna 11, 00-633 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Jerzy Putko
    Numer telefonu: 606 660 732
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Obsługa klienta w lokalu
    StPr/18/0968
    data rozpoczęcia pracy od 19.11.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Praca w kuchni
    StPr/18/0969

    Pomoc kuchenna
    StPr/18/0970

    sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych i socjalnych (szatnia, stołówka)
    StPr/18/0965
    data rozpoczęcia pracy od 16.11.2018
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Spawanie
    StPr/18/0966
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Monitoring stron www-współtworzenie baz danych serwisu-pozyskiwanie informacji z zakresu Zamówień Publicznych-dodawania i obrabianie ogłoszeń
    StPr/18/0959
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2018
    wynagrodzenie od 2 100 - 2 500 PLN

    obsługa klienta, dbanie o estetyczny wtgląd lad i sklepu
    StPr/18/0955
    data rozpoczęcia pracy od 14.11.2018
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    obsługa gości w restauracji
    StPr/18/0956

    pomoc w kuchni
    StPr/18/0957

    Sprzedawca
    StPr/18/0950
    data rozpoczęcia pracy od 13.11.2018
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN