Zamknij

Magazynier - kierowca

Nr oferty: StPr/18/0914Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piłsudskiego 71, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Magazynier - Kierowca
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 24.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Marian Stypułkowski Delikatesy "Jaskółka"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Piłsudskiego 71, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podl
      Osoba do kontaktu: Marian Stypułkowski
      Numer telefonu: 502 751 325
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Obsługa klienta w lokalu
      StPr/18/0968
      data rozpoczęcia pracy od 19.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Praca w kuchni
      StPr/18/0969

      Pomoc kuchenna
      StPr/18/0970

      sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych i socjalnych (szatnia, stołówka)
      StPr/18/0965
      data rozpoczęcia pracy od 16.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Spawanie
      StPr/18/0966
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Monitoring stron www-współtworzenie baz danych serwisu-pozyskiwanie informacji z zakresu Zamówień Publicznych-dodawania i obrabianie ogłoszeń
      StPr/18/0959
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2018
      wynagrodzenie od 2 100 - 2 500 PLN

      obsługa klienta, dbanie o estetyczny wtgląd lad i sklepu
      StPr/18/0955
      data rozpoczęcia pracy od 14.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      obsługa gości w restauracji
      StPr/18/0956

      pomoc w kuchni
      StPr/18/0957

      Sprzedawca
      StPr/18/0950
      data rozpoczęcia pracy od 13.11.2018
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN