Zamknij

Ciechanowiec: o włos od tragedii

21:07, 28.09.2018 | M.D.
REKLAMA
Skomentuj

Jak informuje nasz portal Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, asp. Anna Zaremba w Ciechanowcu, mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Toyota RAV 4 jadący w kierunku Brańska na ulicy ks. Krzysztofa Kluka, zauważył kobietę która w miejscu nieoznakowanym jako przejście dla pieszych wtargnęła na jezdnie bezpośrednio przed jadący samochód.

W wyniku uderzenia prawym przednim narożnikiem pojazdu najprawdopodobniej w nogę lub w torebkę którą niosła, niewykluczone jest także, że w wyniku potknięcia się o krawężnik upadła na chodnik doznając urazu barku i prawego ramienia a także urazu głowy po czym została przewieziona do Szpitala Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem, a następnie na badanie tomografem do USK w Białymstoku. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo śledcza.   

(M.D.)
REKLAMA

Komentarze (3)

goścgośc

0 0

to jak to jest, dzisiaj uroczyste otwarcie nowych pomieszczeń szpitala, pracowni tomografii komputerowej a na badanie tomografem dalej wożą do Białegostoku? 21:23, 28.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LukiLuki

0 0

No jak mieli kobietę zbadać jak tomograf był jeszcze nieopity. 21:42, 28.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OrderOrder

0 0

Chłopcy dziś pociągneli z puchara po uroczystym otwarciu to bedzie chodził jak trza. 21:45, 28.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone