Zamknij

Region. Celny strzał w nielegalny hazard

13:00, 27.04.2020 | KAS
Skomentuj
REKLAMA

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zabezpieczyli 5 nielegalnie działających automatów do gier hazardowych. Urządzenia ujawnione zostały w jednym z lokali na terenie Łomży.

Funkcjonariusze łomżyńskiej KAS skontrolowali jeden z lokali w Łomży, co do którego zachodziło podejrzenie, że są w nim urządzane nielegalne gry hazardowe. Po wejściu do wcześniej wytypowanych pomieszczeń wyposażonych m.in. w monitoring służący do selekcji klientów, funkcjonariusze zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów do gier hazardowych.

Automaty na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom, zostały zajęte do sprawy karnej skarbowej. Oprócz sankcji karnych w postaci grzywny lub kary pozbawienia wolności, osoby urządzające tego typu nielegalne gry oraz posiadające automaty wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych, muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. złotych od każdego automatu.

 

(KAS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

WysMazWysMaz

1 0

A w Wysokiem Mazowieckiem to aby nie ma takich obiektów "co do których zachodzi podejrzenie, że są w nich urządzane nielegalne gry hazardowe"? 14:22, 27.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZmazZmaz

0 0

Być to były ale już chyba pozamykali bo jakoś ich ostatnio nie widać. 09:35, 28.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz