Zamknij

DK 66. Wypadek na trasie Zambrów – Wysokie Mazowieckie

15:37, 12.07.2019 | podlaskie.24
REKLAMA
Skomentuj

Jeden z kierowców trafił do szpitala po zderzeniu samochodów na drodze krajowej nr 66 na trasie Zambrów – Wysokie Mazowieckie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w okolicach wsi Jabłonka Kościelna 87-letni kierowca volvo, skręcając na stację benzynową, wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z volkswagenem, którym kierował 22-latek. 87-latka z obrażeniami ciała odwieziono do szpitala.

 

(podlaskie.24)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (20)

Mieszkaniec 47Mieszkaniec 47

3 6

87 latek i za kółkiem. Ja bym mu nawet roweru pokierować nie dał 17:42, 12.07.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

CzytelnikCzytelnik

2 0

Starszym osobom ciężko jest coś wytłumaczyć i przekonać ich, dopoki coś się nie stanie. Wiem to po swoich rodzicach. 19:34, 12.07.2019


Kobieta 30Kobieta 30

4 1

Racja. Wymusił pierwszeństwo starszy pan a uderzył młody kierowca. W razie nieszczęścia i tak młody na sumieniu by miał. Nie w tym wieku za kierownicą. To już nie ta orientacja nie ten wzrok i nie te lata. 07:26, 13.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdamAdam

1 0

Hmm
Dziadek wymusił a młody jak zwykle za szybko i nie wyhamował
Myśleć ludzie myśleć!!! 11:11, 13.07.2019

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

KierowcaKierowca

0 0

Jeśli zachodzi przypuszczenie, że kierowca Volkswagena przekroczył dopuszczalną w tym miejscu prędkość to, bez przeprowadzenia dokładnej analizy przebiegu zdarzenia czyli bez zasięgnięcia opinii biegłego z zakresu ruchu drogowego, nie można przyjąć, że kierowca Volvo wymusił pierwszeństwo.

12:08, 13.07.2019


NoNameNoName

0 0

Cwaniak w necie piz.. w świecie? ciekawe czy taki mądry byś jak by ci wyjechał 50m przed maskę ;) 12:48, 13.07.2019


NoNameNoName

0 0

A co chodzi do "PanaKierowcy" wyżej po 1 było wszystko sprawdzane przez biegłych z Wysokiego A po 2 fajny filmik mam z tego wypadku gdzie ewidentnie widać brak kierunku zatrzymania się i wymuszenia pierwszeństwa więc bez *%#)!& jak się nie było przy zderzeniu. Pozdrawiam ;) 12:55, 13.07.2019


Misia Misia

1 0

Nie wyhamować bo nie zdążył bo dziadek w ostatniejMisia chwili skręcił . 12:42, 13.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NoNameNoName

0 0

Do wszystkich cwaniaków co nie było przy zderzeniu proszę nie wybielać kierowcy volvo bo filmik z wypadku mam i wyciągnę konsekwencje z tego ;) 13:00, 13.07.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

HikHik

0 0

To sobie wyciągaj.... Każdy wie że to ten starszy Pan z volvo zawinił, ale nie ma co straszyć... 10:11, 17.07.2019


NoNameNoName

0 0

Ja nie starsze tylko ostrzegam bo śmiać mi się chce czytać te żenujące bronienie dziadka A zwalanie winny na mnie ;) 14:39, 17.07.2019


KierowcaKierowca

0 0

Zasadniczo przy każdym zdarzeniu drogowym winno się uwzględniać prędkość przemieszczania się pojazdów albowiem każdy albo też prawie każdy wypadek jest następstwem tego, że pojazdy znalazły się w nieodpowiednim czasie i miejscu.

Wg mojej wiedzy - w Wysokiem Mazowieckiem nie ma aktualnie żadnego czynnego biegłego z zakresu ruchu drogowego. Policjanci nie są biegłymi.

Bynajmniej nie twierdzę, że kierowca Volvo nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenie. Być może jednak odpowiedzialnym jest także kierowca Volkswagena. 19:53, 13.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NoNameNoName

0 0

"Kierowców mało jeszcze wiesz poza tym filmik mam gdzie ewidentnie widać że zwalniam na 70 i dziadka jak bez kierunku i zatrzymania wjeżdża mi przed maskę więc skocz się udzielać jak nie wiesz
Pozdrawiam ;) 09:38, 14.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Doris Doris

0 1

Czego się czepiacie młodej osoby .Dziadek w tym wieki to powinien siedzieć w domu i się modlić a nie siadać za kierownicą W tym wieku to nie powinno się jeździć . 10:41, 14.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MotMot

0 0

Ciekawe komentarze, nie powinni jeździć starsze, bo powodują wypadki...
Zobaczcie, kto więcej powoduje wypadków....? Odpowiem: tak młodzi ludzie
A jak ostatnio na Warszawskiej młodzik zabił starszego Pana, to nie było takich głosów, żeby zakazać jeździć młodym... A może się powinno podnieść wiek zdawania na prawo jazdy 10:19, 17.07.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

No NameNo Name

0 0

A może powinno się być przy tym? Bronienie dziadka gdzie w wieku 88 lat to się powinno różaniec klepać A nie samochód jeździć jest śmieszne ;) 14:35, 17.07.2019


NoNameNoName

0 0

Ja nie starsze tylko ostrzegam bo śmiać mi się chce czytać te żenujące bronienie dziadka A zwalanie winny na mnie ;) 15:06, 17.07.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KierowcaKierowca

0 0

Nie zauważyłem by ktokolwiek na tym forum zwalał winę na kogokolwiek.

Moja wcześniejsza wzmianka nt. powołania biegłego aby przeanalizował dokładnie przebieg zdarzenia (z uwzględnieniem oczywiście prędkości pojazdów) była zasadna nie tyle dla procesu karnego co dla prawdopodobnego postępowania cywilnego (odszkodowanie etc.). 13:13, 19.07.2019


ErykEryk

0 0

Biegli sądowi są powoływani przez Sądy Okręgowe. Nie ma znaczenia ,że nie ma takiego biegłego w Wys.Maz. Jeśli będzie potrzeba ,Sąd w Rejonowy w Wys.Maz. takiego biegłego powoła. 22:36, 17.07.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz