Zamknij

Wysokomazowiecka drogówka wyeliminowała piratów drogowych

12:39, 24.06.2019 | KPP Wysokie Mazowieckie
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnych nieodpowiedzialnych kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Mężczyznom zostały zatrzymane prawa jazdy.

W miniony weekend policjanci "drogówki" wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnych nieodpowiedzialnych kierowców. Pierwszy z nich w miejscowości Rosochate Kościelne przekroczył dozwoloną prędkość o 57 km/h. 25-latek natychmiast stracił prawo jazdy. Został również ukarany mandatem w wysokości 400 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych.

Następny nieodpowiedzialny kierowca, został zatrzymany w miejscowości Brzóski Stare, gdzie jechał 107 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. 35-latek został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych, a jego konto również zasiliło 10 punktów karnych.

Oba miejsca, w których doszło do naruszeń przepisów ruchu drogowego, były zaznaczane wcześniej na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci ponownie apelują o ostrożną i rozważną jazdę. Mundurowi przypominają, że to nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych.

(KPP Wysokie Mazowieckie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone