Zamknij

Jechał mając prawie 3 promile i bez prawa jazdy

15:29, 14.05.2019 | KPP w Wysokiem Mazowieckiem
REKLAMA
Skomentuj

Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Pierwszy z nich to kierowca dostawczego renault, który pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień, wsiadł za kierownicę pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości. Drugi nieodpowiedzialny kierownica volkswagena miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz mężczyźni za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Nietrzeźwi kierowcy to bardzo duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Mimo nieustannych apeli policji i kampanii społecznych, wciąż nie brakuje osób, które decydują się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu.

W niedziele, funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego Posterunku Policji z Czyżewie, zatrzymali nietrzeźwego kierowcę w rejonie miejscowości Czyżew. 37 – letni mieszkaniec sąsiedniego powiatu, kierował dostawczym renault pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że wsiadł za kierownicę mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Drugiego z nietrzeźwych kierowców funkcjonariusze "drogówki" zatrzymali tego samego dnia  wieczorem w jednej z miejscowości gminy Wysokie Mazowieckie. Funkcjonariusze odebrali zgłoszenie, że kierowca volkswagena może być nietrzeźwy. Dzięki zgłoszeniu i szybkiej reakcji wysokomazowieckich policjantów, już po kilkunastu minutach podejrzewany został zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości 30-latka wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz nieodpowiedzialni kierowcy za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem.

 

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone