Zamknij

Jechał o 63 km/h za szybko. Stracil prawo jazdy

13:02, 27.03.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj
KPP Wysokie Mazowieckie

Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali kolejne prawo jazdy kierowcy, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Kontrola została przeprowadzona w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Kierowca toyoty jechał o 63 km/h za szybko.

Policjanci wysokomazowieckiej drogówki w miniony weekend dokonywali kontroli prędkości w miejscowości Brok, w związku ze zgłoszeniami na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W trakcie pomiaru prędkości nadjeżdżającego pojazdu w sobotni poranek, policyjny miernik prędkości wskazał 113 km/h. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali kierującego toyotą do kontroli. 69–latek stracił prawo jazdy. Policyjne kontrole są reakcją na zgłoszenia internautów, a ujawniane wykroczenia potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Mundurowi apelują o ostrożną i zgodną z przepisami jazdę. Przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

ino: KPP Wysokie Mazowieckie

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone