Zamknij

Wysokie Mazowieckie. Zarzuty dla Łukasza M. za kradzież samochodu osobowego

13:55, 18.02.2019 | M.D.
REKLAMA
Skomentuj
foto: Pixabay

Prokuratura Rejonowa w Łomży zamieściła komunikat o aresztowaniu Łukasza M., który 31 stycznia dokonał kradzieży samochodu osobowego z lawetą oraz przez kilkadziesiąt kilometrów uciekał przed policją.

[ZT]1531[/ZT]

 Poniżej treść komunikatu:    

 - Prokuratura Okręgowa w Łomży informuje, że w ramach prowadzonego śledztwa Łukaszowi M. przedstawiono min. zarzuty tego, że w dnia 31 stycznia 2019 roku na terenie Wysokiego Mazowieckiego dokonał kradzieży samochodu osobowego m-ki VW Caddy oraz lawety samochodowej o łącznej wartości 61.000 złotych. Nadto z ustaleń śledztwa wynika, iż Łukasz M. w dniu 31 stycznia 2019 roku kierując skradzionym pojazdem, pomimo wielokrotnych wezwań Policji do zatrzymania się, nie uczynił tego, a nadto podczas ucieczki zajeżdżał ścigającym go oznakowanym radiowozem funkcjonariuszom Policji drogę oraz próbował zepchnąć ich z jezdni, uderzając w radiowóz kierowanym przez siebie autem, tj. o czyny z art. 278§lkk, art. 178b kk, art. 223§lkk oraz z art. 288§lkk.
Wobec Łukasza M. na wniosek Prokuratora Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem Sąd Rejonowy zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. -

 

info: Prokuratura Okręgowa w Łomży

(M.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone