Zamknij

Krzyżewo. Nożownik zaatakował w Centrum Turystyczno-Rehabilitacyjnym

11:07, 05.07.2019 | M.D.
REKLAMA
Skomentuj
foto: kurierwysmaz.pl

Do zdarzenia doszło nocą, 27 czerwca, na terenie Centrum Turystyczno-Rehabilitacyjnego w Krzyżewie. Mateusz K. zaatakował Łukasza B., zadając mu cios nożem w szyję. Poszkodowanego z raną ciętą szyi oraz kciuka zabrano do szpitala.

Wobec sprawcy Prokuratura wytoczyła prowadzi śledztwo:


Prokuratura Okręgowa w Łomży informuje, że prowadzi śledztwo przeciwko Mateuszowi Kazimierzowi K. podejrzanemu o to, że w nocy 27 czerwca 2019 roku na terenie Centrum Turystyczno – Rehabilitacyjnego w miejscowości Krzyżewo, powiatu wysokomazowieckiego, woj. podlaskiego, działając w zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia Łukasza B., zadał mu cios ostrzem noża w szyję, wyniku czego Łukasz B. doznał obrażeń w postaci: rany ciętej szyi o długości około 10 cm oraz rany ciętej kciuka dłoni lewej o długości około 3 cm, które to obrażenia skutkowały naruszeniem czynności narządu ciała pokrzywdzonego i rozstrojem jego zdrowia na czas powyżej 7 dni, a charakter i lokalizacja rany na szyi stanowiły narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub wystąpienia ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, lecz zamiaru swego nie osiągnął z uwagi na aktywną obronę pokrzywdzonego tj. o czyn z art. 13 § 1 k.k. w zw. z art. 148 § 1 k.k. w zb. z art. 157 § 1 k.k.

Na wniosek prokuratora w dniu 28 czerwca 2019 roku Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem II Wydział Karny zastosował wobec podejrzanego Mateusza Kazimierza K. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

(M.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

wys mazwys maz

0 0

Bardzo dziwne ze policja z wys maz aresztowala poniewarz oni takie sprawy umarzaja 23:32, 06.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone