Zamknij

Królewski bal, czyli studniówka 2020 w Jagiellończyku [FOTO]

22:36, 18.01.2020 | M.B
REKLAMA
kurierwysmaz.pl

Bal na miarę patrona szkoły, króla Kazimierza Jagiellończyka zorganizowali rodzice uczniów i nauczyciele wysokomazowieckiego ogólniaka. Studniówka 2020 rozpoczęła się tradycyjnie od poloneza, który odtańczyło w tym roku 28 par.

Dyrektor Aldona Dołubizno powitała zaproszonych gości, w tym: Radnego Sejmiku Województwa Podlaskiego Łukasza Siekierko, Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie Krzysztofa Krajewskiego, Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych Andrzeja Jamiołkowskiego, Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego Józefa Sokolika, wieloletniego Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego Ryszarda Flanca, przedstawicieli rodziców i grono pedagogiczne. 
Ilość pracy, którą włożyli w przygotowania organizatorzy opłaciła się, ponieważ wszystko dopięto na ostatni guzik. Piękne suknie pań, eleganckie garnitury panów, pyszne jedzenie i dobra muzyka, a przede wszystkim atmosfera sprawią, że rocznik maturalny 2020 nie zapomni swojej studniówki. 
To właśnie maturzystom życzymy sukcesów na majowych egzaminach. Uśmiechy, które widać było na balu niech towarzyszą im w dorosłym życiu. Trzymamy kciuki za wyniki matur.
 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone