Zamknij

Szef Sztabu WOŚP w Wysokiem Mazowieckiem Bogdan Matuszewski składa podziękowania

14:08, 15.01.2020 | kurierwysmaz.pl
REKLAMA
Skomentuj
kurierwysmaz.pl

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w 28 Finale WOŚP W Wysokiem Mazowieckiem.

Przede wszystkim dziękuję naszym cudownym wolontariuszom, którzy wykonali tytaniczną pracę. Już od godziny 7.30 pracowali bez wytchnienia, zbierając astronomiczne kwoty do puszek.
Muszę podkreślić, że dysponowaliśmy jedynie piętnastoma puszkami kwestarskimi, w które zebraliśmy więcej niż miasta posiadające 60 i więcej takich puszek. Orkiestra, to nie są zawody, kto więcej zbierze…mówię o tym, żeby podkreślić ogrom pracy włożony przez tych wspaniałych młodych ludzi, przez nasze kochane dzieciaki.
Dziękuję sponsorom, bez których nie moglibyśmy zaistnieć. Każda pomoc jest bezcenna, bez względu na jej wysokość. Jesteśmy jedną, wielką rodziną, więc zrozumiecie, że szczególnie uściskać chcę naszą Mlekovitę, na czele z Prezesem Dariuszem Sapińskim…to Wy swoją hojnością daliście nam uwierzyć, że możemy spełnić nasze marzenie, a to, co stało się potem, ta lawina pomocy ze wszystkich stron, pozwoliła nam wykroczyć poza marzenia.
Dziękuję restauracjom, firmom, szkołom, osobom prywatnym, które przygotowały ogromne ilości jedzenia i ciast. Dzięki Wam czuliśmy się jak na rodzinnym pikniku.
Dziękuję ofiarodawcom, licytującym i stoiskom w Kąciku Medycznym, fotobudce, całej obsłudze.
Ściskam serdecznie Komisję liczącą zawartość puszek...to była profeska.
Pozdrawiam Szpital i Oddział Ratunkowy, ochronę, strażaków, Policję. Jesteście niesamowici.
Dziękuję artystom grającym charytatywnie, uczestnikom zawodów traktorów, które ściągnęły tlumy kibiców i przedstawicielom Mediów.
Serdecznie pozdrawiam GOK w Szepietowie i Morsów, którzy grali z nami.
Dziękuję Panu Burmistrzowi za udostępnienie Dworca, który dzieci mogły zamienić w bajkową scenę, Pani dyrektor ZGM za zaangażowanie i otwartość, ZWKiEC oraz MOK za pomoc.
Na koniec dziękuję Sztabowi. Jesteście wielcy.
Poprowadziliście imprezę profesjonalnie od początku do końca, pomimo, że robiliśmy to po raz pierwszy w życiu. Ponad miesiąc ciężkiej pracy dał nam wiele satysfakcji. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wiem, że z Wami można dokonywać cudów.
Dziękuję wszystkim, którzy bawili się z nami w tym wspaniałym dniu i obiecuję w imieniu Sztabu 5744 WOŚP Wysokie Mazowieckie, że będziemy grać z Wami do końca świata i jeden dzień dłużej.
SIEMA

Szef Sztabu 5744
WOŚP Wysokie Mazowieckie
Bogdan Matuszewski

(kurierwysmaz.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone