Zamknij

Po 15 latach WOŚP wraca do miasta Wysokie Mazowieckie

12:56, 28.11.2019 | www.wspolczesna.pl
Skomentuj
Wikimedia CommonsNastępne
REKLAMA

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy wraca do Wysokiego Mazowieckiego po kilkunastu latach. Sztab został już zarejestrowany, a wolontariuszy chętnych do pomocy wciąż przybywa.

Organizację finału WOŚP zainicjowała część radnych miasta. To oddolna inicjatywa, do której chętnie przystąpiło wielu mieszkańców.

- Jesteśmy bardzo zaskoczeni, że nasz pomysł przypadł do gustu tak wielu osobom, które chcą z nami działać albo po prostu wspierają dobrym słowem. Zgłosiły się do nas nawet osoby, które organizowały finały w naszym mieście 20 lat temu - mówi radny Bogdan Matuszewski, jeden z inicjatorów akcji i koordynator sztabu WOŚP w Wysokiem Mazowieckiem.

Plany są ambitne, najlepszy scenariusz zakłada, że w styczniu odbędzie się finałowy koncert i zbiórka.

- Będzie to spore wyzwanie, ale już zgłaszają się do nas artyści, którzy chcieliby wystąpić. Potrzebujemy jeszcze zgody burmistrza na organizację takiej imprezy w centrum, ale umówiliśmy się na rozmowę w tej sprawie po niedzieli i jesteśmy dobrej myśli - dodaje Matuszewski.

Jeśli nie uda się zorganizować koncertu, sztab i tak będzie zbierać datki do puszek w różnych częściach miasta. "Plan B" zakłada również organizację mniejszych imprez, podczas których będzie można wesprzeć WOŚP na różne sposoby.

 

(www.wspolczesna.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Bogdan MatuszewskiBogdan Matuszewski

8 1

Drobne sprostowanie.
Pan Burmistr wyraził wolę przyjęcia i wysłuchania przedstawicieli sztabu, na razie nie umówiliśmy terminu spotkania, chcemy to zrobić w tym tygodniu.
Dziekujemy za zainteresowanie. 13:25, 28.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

olekolek

5 1

i bardzo dobrze 14:32, 28.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz