Zamknij

Zmiany kadrowe w jednostkach samorządowych w Wysokiem Mazowieckiem

21:44, 03.11.2019 | kurierwysmaz.pl/M.K.
REKLAMA
Skomentuj

W przedszkolu numer dwa trwa kontrola policji. Organ wystąpił o udostępnienie dokumentów. Postępowanie jest cały czas w trakcie. Rezygnację złożyła dotychczasowa dyrektor Anna Tymińska, a na jej miejsce powołano dyrektor Zawistowską.

Po dwudziestu latach pracy rezygnację z funkcji dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury złożyła również Małgorzata Sałęga. Za swoją działalność p. Sałęga na XII Sesji Rady Miasta została nagrodzona brawami. Na stanowisko dyrektora powołano Annę Kamińską.

Zmniejszenie do jednej osoby obecnej obsady kadry Straży Miejskiej nastąpiło poprzez złożenie wypowiedzenia przez jednego ze strażników.

Burmistrz odwołał z komisji mieszkaniowej radnych: Katarzynę Jańczuk i Bogdana Matuszewskiego.

(kurierwysmaz.pl/M.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (23)

polekpolek

5 0

w przedszkolu nr 2 dyrektorem była Pani Mojkowska coś tu się nie zgadza w tym artykule 13:06, 04.11.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

abcabc

0 0

jest Pani Mojkowska 17:03, 04.11.2019


AlaAla

0 0

Tymińska była wicedyrektorem 08:47, 08.11.2019


poleczkapoleczka

20 5

Chodzi o wicedyrektorkę Tymińską, dyrektorka została. Tylko nie wiem czemu ona została, skoro przez tak długi czas nie dostrzegła nieprawidłowości... To kto jak nie ona powinien nad tym czuwać? Ryba psuje się od głowy! Brawo radni, którzy się ośmielili odezwać w tej sprawie. Trzymacie fason. Niewielu takich, niestety... 15:05, 04.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NinaNina

4 0

Miałam nieprzyjemność poznać panią Tymińską, absolutnie nie szanowała czasu rodzica, spóźniała się na zajęcia bądź wcale się nie pojawiała bez słowa przepraszam, wielkim zaskoczeniem dla mnie było to, że w tym roku ta osoba nadal prowadzi zajęcia projektowe z logopedii w przedszkolu. 09:05, 08.11.2019


224224

14 1

Może w końcu Mok nabierze wiatru w żagle. 16:50, 04.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

latklatk

7 0

Też mam taką nadzieję i wielu mieszkańców W.M. 12:16, 05.11.2019


ciekawskiciekawski

15 0

A Pani wicedyrektor Zawistowska to ma jakieś imię? Wszyscy przywołani w artykule mają imiona a ta Pani nie. Trochę dziwne, nieprawdaż? 17:01, 04.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dyr.Dyr.

20 3

Gdyby dyr. przedszkola miała odrobinę honoru sama powinna podać się do dymisji.
Ta patologia w dalszym ciągu trwa... 19:55, 04.11.2019

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

KarolKarol

5 12

Jaka patologia. Łatwo używać wielkich słów szczególnie jak nie ma się pojęcia o sytuacji. 23:32, 04.11.2019


jaja

12 0

Patologia polega na tym, że wszyscy od kierownika jednostki,rodziców dzieci mających zajęcia i radni wiedzieli o nieprawidłowościach i nic z tym nie zrobili. Skontrolowali jednostkę i ... nic wszystko ok, coś tam widzieli i słyszeli ale co to chyba sami nie wiedzą i udają zdezorientowanych całą sytuacją. Pan L J mówi o niewypełnionym dzienniku po czym nie wie o jaki dziennik jest pytany, śmiech na sali. 19:52, 05.11.2019


TymińskiTymiński

4 1

Drogi Ja - nie przypomina Ci to typowego zamiatania sprawy pod dywan. Pan L.J w ferworze walki chlapnął co miało nie być powiedziane, wszyscy usłyszeli i zrobił się zonk. Pan J.S chciał sprawę zamieść pod dywan ale ktoś poszedł na policję i jest kwas i nerwowe ruchy. Co z tego wyjdzie - czas pokarze 12:50, 07.11.2019


ProkuratorProkurator

4 0

Tam od razu powinien wejść prokurator.
Dokumenty do tej pory na pewno juz są poprawione i uzupełnione,więc Policja z braku dowodów pewnie umorzy sprawę :-( 13:00, 08.11.2019


mieszkankamieszkanka

15 2

Ciekawe czym radni Jańczuk i Matuszewski zasłużyli na odwołanie z komisji mieszkaniowej? Czyżby byli niewygodni? Kto następny? 20:56, 05.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZonkZonk

6 0

Przecież wiadomo, że za niezależność i brak posłuszeństwa!
SZACUN DLA NICH 👍! 20:26, 08.11.2019


mieszkaniecmieszkaniec

6 0

Pani Sałęga dobrowolnie podała się do dymisji? Zeby nadal pracować w MOK tylko nie na stanowisku kierowniczym - nawet dziecko w to nie uwierzy. Powołana pani Tymińska za chwilę nie będzie sobie radzić i też niby sama złoży dymisję. A na jej miejsce powołany będzie ktoś z doświadczeniem kierowniczym czyli kto jak myślicie hehe. 12:32, 07.11.2019

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

TymińskiTymiński

2 0

Na stanowisko dyrektora MOK została powołana P Kamińska Anna a nie Tymińska - Drogi "mieszkańcu"- oj oj czytanie ze zrozumieniem coś szwankuje 12:41, 07.11.2019


LOLO

4 0

Stawiam na Ryszarda Lwie Serce. 20:04, 07.11.2019


OglądaczOglądacz

0 3

Oczywiście, że Pani Sałęga "podała się dobrowolnie do dymisji". Nie ma żadnego powodu by w to akurat nie wierzyć.

Co do jakichś tam rozważań nt. Pana Ryszarda to nic z tego nie będzie, szczerze mówiąc to chyba nawet nie zabiega o stanowiska, rozumiem to.

Sądzicie, Szanowni Państwo, że emeryt to o niczym innym nie marzy tylko o jakimś dodatkowym zatrudnieniu?
21:15, 07.11.2019


ZonkZonk

3 0

Oglądacz: Ale się mylisz! Albo udajesz... 20:24, 08.11.2019


EmerytkaEmerytka

2 1

Słyszałam że była dyrektor mok będzie pracowała w bibliotece. A czy ta pani ma biblioteczne wykształcenie? 15:16, 09.11.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz