Zamknij

ZAGINĄŁ MAREK KROPIEWNICKI. POLICJA APELUJE...

10:32, 22.03.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj
KPP Wysokie Mazowieckie

W dniu 20 marca 2019 Marek Kropiewnicki lat 55 mieszkaniec wsi Kropiewnica Gajki gm. Kobylin Borzymy wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, jak też nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Z A G I N Ą Ł

Marek Kropiewnicki lat 55 mieszkaniec gminy Kobylin Borzymy

 

W dniu 20 marca 2019 Marek Kropiewnicki lat 55 mieszkaniec wsi Kropiewnica Gajki gm. Kobylin Borzymy wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, jak też nie nawiązał żadnego kontaktu
z rodziną.

Dane rysopisowe i znaki szczególne:  wiek z wyglądu około 55-60 lat; wzrost około 170 cm; sylwetka ciała średnia; włosy krótkie blond, zakola z przodu; oczy (niebieskie); nos prosty; uszy średnie, przylegające; braki w uzębieniu; znaki szczególne- znamię po operacji w okolicach brzucha.

Dokładny opis ubioru: spodnie materiałowe koloru granatowego, sweter koloru granatowego, czapka z daszkiem koloru szarego, buty czarne.

 Ktokolwiek zna lub może przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem ul. Ludowa 13  tel. (86) 4741700 lub najbliższą jednostką Policji.

źródło KPP Wysokie Mazowieckie

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

W11W11

0 0

Dlaczego nie podają kiedy wykonano publikowane zdjęcie zaginionego? Pani rzecznik ludzie nie czytają rysopisu tylko patrzą na foto bo są leniwi z natury. W ten sposób tylko wprowadza się czytelników w błąd. Jeżeli to ten sam co na zdjęciu to po 10 latach widziałem go w niedzielę pod kościołem znów i nie poznałem. 14:53, 22.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone