Zamknij

Klub Mamusiek zaprasza na kolejne spotkanie

08:59, 03.12.2018 | N.C.
REKLAMA
Skomentuj

W piątek 16 listopada swoją działalność rozpoczął "Klub Mamusiek" przy Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem. Klub powstał dzięki inicjatywie trzech młodych mam działających na rzecz Pracowni Orange – Edyty, Eweliny i Irminy. 

Temat pierwszego spotkania dotyczył ważnego zagadnienia: "Ciekawe odżywianie, czyli jak nauczyć siebie i swoje dziecko wybierać zdrowie". Wykład przygotowała i poprowadziła Karolina Uszyńska – pasjonatka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia.

Karolina jest studentką III roku dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, prowadzi zajęcia z przyszłymi mamami w szkole rodzenia „Dar życia”, a na co dzień pokazuje, że niewielkim kosztem i z przyjemnością można jeść smacznie, a przede wszystkim ZDROWO. Na swoim wykładzie opowiedziała jak efektywnie i na stałe wcielić w życie prawidłowy sposób żywienia dla całej rodziny i na bieżąco odpowiadała na pytania zgromadzonych mam. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć dzieci, które w trakcie zajęć otrzymały m. in. karty pracy, na których kolorowały produkty służące zdrowiu.

Kolejne spotkanie Klubu Mamusiek odbędzie się 7 grudnia (piątek). Temat spotkania: ,,Kreatywne i edukacyjne zabawki dla dzieci w wieku przedszkolnym". Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy.

źródło: MOK Wysokie Mazowieckie

(N.C.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone