Zamknij

Uczniowie ZSZ im. S. Staszica zatańczą poloneza przy pomniku POW

10:09, 08.11.2018 | N.C.
REKLAMA
Skomentuj
fot. Nina Czapska

Chcąc włączyć się w uroczyste obchody 100-lecia Niepodległości Polski, Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Wyskokiem Mazowieckiem przystąpił do projektu edukacyjnego pt. „Niepodległa” organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Końcowym akordem tego projektu będzie polonez odtańczony przez 100 uczniów szkoły wokół pomnika Polskiej Organizacji Wojskowej.

W ramach realizacji projektu szkoła przygotowała program artystyczny „Rozśpiewane stulecie” połączony z wystawą eksponatów i pamiątek poświęconych 100-leciu Niepodległości Polski. Na zakończenie setka uczniów odtańczy poloneza w symbolicznym dla naszego miasta miejscu, wokół pomnika Polskiej Organizacji Wojskowej przy ul. Rynek Piłsudskiego. Na to wydarzenie zapraszamy 9 listopada (piątek) o godzinie 11.30.

Według informacji, udzielonych nam przez Komendę Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem, polonez w wykonaniu uczniów nie wpłynie na organizację ruchu samochodowego przy ulicy Rynek Piłsudskiego. 

(N.C.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

kriskris

0 2

Mieli dziś próbę w parku. Taniec może i ładny ale mogliby się ubrać jakoś jednakowo kolorystycznie bo w tych zimowych kurtkach to wygląda trochę marnie 13:13, 08.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośCGośC

1 0

Kolego a niby kto miałby im zasponsorować te stroje? Wydaje mi się że to nie o stroje chodzi a o edukację młodzieży i zrobienie czegoś dla upamiętnienia tego wydarzenia. 13:53, 08.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone