Zamknij

Sukces Szkoły Podstawowej w Jabłoni Kościelnej w konkursie na 100-lecie niepodległości

08:49, 09.10.2018 | N.C.
REKLAMA
Skomentuj
fot. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłoni Kościelnej

8 października, w siedzibie Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ulicy Podleśnej w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu "Stulecie Niepodległości w Barwach Biało - Czerwonych", który przygotowany został z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Projekt realizowany był przez Wojewodę Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017-2021.

W konkursie wzięło udział 131 szkół i przedszkoli z województwa podlaskiego. Jedną z głównych nagród odebrała Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłoni Kościelnej. Podczas gali 5 szkół i 5 przedszkoli otrzymało fantastyczne nagrody, a 20 szkół i przedszkoli wyróżnienia. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni odebrali pamiątkowe grawertony oraz okolicznościowe wydawnictwo zawierające zdjęcia nagrodzonych działań zrealizowanych podczas konkursu i śpiewnik pieśni patriotycznych wydany w ramach projektu.


Koniecznie musimy podkreślić, iż docenieni zostaliśmy za liczne "biało-czerwone" działania patriotyczne, realizowane przez wszystkich naszych uczniów przy ogromnym zaangażowaniu nauczycieli i wsparciu rodziców - informuje na swoim profilu Facebook Szkoła Podstawowa w Jabłoni Kościelnej. - Nasza praca - uwieczniona na zdjęciach, została "zebrana" przez Panią Iwonę Szymborską (WIELKIE BRAWA) w prezentację multimedialną i stała się pracą konkursową.

fot. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłoni Kościelnej

(N.C.)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone