Zamknij

OSP Tłoczewo w gminie Nowe Piekuty ma już 50 lat

12:09, 18.09.2019 | Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem
Skomentuj foto: Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem
REKLAMA

15 września druhowie i druhny z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tłoczewie obchodzili 50. rocznicę utworzenia jednostki. Podczas uroczystości wręczono m.in. odznaczenia i podziękowania.

Ochotnicza Straż Pożarna w Tłoczewie została utworzona w 1969 roku i jest jedną z 9 jednostek OSP na terenie gminy Nowe Piekuty. Wójt gminy, Marek Kaczyński serdecznie podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do powstania jednostki oraz dbali o jej funkcjonowanie przez ostatnich pięćdziesiąt lat.

Życzę wam przede wszystkim, aby akcji było jak najmniej i abyście zawsze mogli trwać w gotowości, by nieść pomoc drugiemu człowiekowi. Po to są ochotnicy, którzy nie otrzymują za swoją działalność wynagrodzenia, a z własnej woli zawsze stoją na straży bezpieczeństwa – mówił Marek Kaczyński.

W trakcie uroczystości przypomniano najważniejsze wydarzenia w historii istnienia jednostki OSP Tłoczewo, wręczono odznaczenia za wysługę lat, a także podziękowania i statuetki wszystkim, którzy wspierali funkcjonowanie OSP Tłoczewo. Starosta wysokomazowiecki, Bogdan Zieliński złożył druhnom i druhom serdeczne gratulacje z okazji 50. rocznicy powstania jednostki i życzył wszystkim ochotnikom bezpiecznych powrotów z akcji.

(Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz