Zamknij

Strażak roku - zwycięzca głosowania z powiatu wysokomazowieckiego

14:24, 17.04.2019 | J.K
Skomentuj wspolczesna.pl
REKLAMA

We wtorek, 16 kwietnia w powiatach województwa podlaskiego zakończyło się głosowanie na najpopularniejszego strażaka i jednostkę OSP w konkursie organizowanym przez Gazetę Współczesną oraz Zarządem Wojewódzkim Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.  Z powiatu wysokomazowieckiego do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się pan Sylwiusz Zakrzewski, funkcjonariusz OSP z gminy Nowe Piekuty. 

Wspólnie z Zarządem Wojewódzkim Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP nagrodzimy strażaków ochotników, jednostki OSP oraz młodzieżowe drużyny pożarnicze z całego województwa. W tegorocznej edycji plebiscytu, którą prowadzimy pod patronatem Waldemara Pawlaka, Prezesa Zarządu Głównego ZOSP RP, zwycięzcy odbiorą nagrody 18 maja w Warszawie podczas ogólnopolskiej gali FLORIANY 2019. Czekają nagrody finansowe! Już w piątek, 19 kwietnia rusza głosowanie w etapie wojewódzkim!

Czytaj więcej: https://wspolczesna.pl/strazak-wojewodztwa-podlaskiego-glosowanie-na-strazaka-i-jednostke-osp-z-twojego-powiatu-zakonczone/ar/13955263

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz