Zamknij

Rekolekcje ewangelizacyjne w Kuleszach Kościelnych

13:55, 18.02.2020 | Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem
Skomentuj Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem
REKLAMA

„Święta rodzina z Nazaretu uzdrowieniem Twojej rodziny” - pod takim hasłem w dniach 14-16 lutego w hali sportowej w Kuleszach Kościelnych odbywały się rekolekcje ewangelizacyjne prowadzone przez ks. Dominika Chmielewskiego. W rekolekcjach wzięło udział około siedmiuset osób, z czego największą grupę stanowili parafianie z gminy Kulesze Kościelne i okolic. Nie zabrakło też wiernych, którzy na rekolekcje przyjechali z Łomży, Kolna, Ostrowi Mazowieckiej, a nawet z Wrocławia, Gdańska czy Opola.

Przez trzy dni rekolekcji poruszano tematy wyzwań, stojących przed współczesnymi rodzinami oraz problemów, jakie przeżywa wiele małżeństw. Punktem kulminacyjnym rekolekcji była niedzielna Eucharystia poprzedzona całonocnym czuwaniem przed Najświętszym Sakramentem.

Ks. Dominik Chmielewski urodził się w 1973 r. w Bydgoszczy, studiował teologię i filozofię. Uzyskał stopień doktora na warszawskim UKSW w zakresie teologii duchowości. Jest autorem książek i publikacji, w których porusza problematykę bliską każdemu chrześcijaninowi poszukującemu odpowiedzi pytania dotyczące wiary. Prowadzi liczne rekolekcje, dni skupienia i modlitwy o uzdrowienie. Jest założycielem maryjnej wspólnoty męskiej „Wojownicy Maryi”.

(Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Świętość Świętość

1 2

Niektóre z Tych owieczek prowadziły lub prowadzą podwójne życie ? 16:07, 18.02.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

bwbw

0 2

Zycie seksualne, homoseksualne??? 10:04, 21.02.2020