Zamknij

Już dziś Prezydent Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami w Kuleszach Kościelnych

11:27, 27.11.2019 | 4lomza.pl
Skomentuj kurierwysmaz.pl
REKLAMA

W pierwszej turze wyborów prezydenckich w 2015 roku Andrzeja Dudę poparło tu 78,57% mieszkańców, a w drugiej turze jeszcze więcej aż 93,58%. To były rekordowe wyniki w skali kraju. Ubiegający się o ponowny wybór Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda dziś wieczorem złoży wizytę w Kuleszach Kościelnych.

W 32 wsiach w gminie Kulesze Kościelne mieszka około 3300 osób. To tu Andrzej Duda, wówczas kandydat PiS na Prezydenta RP walczący z ówczesnym Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim, popieranym przez PO, zdobył największe  poparcie w kraju. 

Dziś Prezydent Andrzej Duda rozpoczynający starania o ponowny wybór na Prezydenta Polski odwiedzi Kulesze Kościelne. O godzinie 19.00 w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, przy ul. Głównej 2 spotka się z mieszkańcami. W programie oficjalnej wizyty planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

Wcześniej prezydent Duda odwiedzić ma  Spółdzielnię Mleczarską Mlekowitę w Wysokiem Mazowieckiem. To spotkanie, nie jest umieszczone w oficjalnym grafiku kancelarii prezydenta.

(4lomza.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz