Zamknij

Czyżew. 5 zastępów straży pożarnej gasiło pożar drewnianego domu

14:20, 29.04.2020 | radio.bialystok.pl
Skomentuj
REKLAMA

Stracili dach nad głową i całe wyposażenie domu, ale udało im się uratować z pożaru. Wczesnym rankiem we wsi Czyżew - Sutki stanął w ogniu drewniany dom, w którym mieszkało pięć osób. Władze gminy już zapowiadają pomoc poszkodowanym.

Burmistrz Czyżewa zapewnia, że rodzina otrzyma pomoc

Dwoje dorosłych i troje dzieci zdążyło opuścić budynek jeszcze przed przyjazdem strażaków. Nic im się nie stało, ale dom wraz z wyposażeniem jest niemal całkowicie zniszczony – mówi burmistrz Czyżewa Anna Bogucka. 

Dodaje, ze pożar udało się zauważyć, bo jedno z dzieci wstało w nocy, by napić się wody. Poszkodowani, to 10-osobowa rodzina, której pięcioro starszych dzieci mieszkało w sąsiednim domu wraz z dziadkami. Teraz pozostała piątka także się tam przeniesie.
Burmistrz Czyżewa zapewnia, że rodzina otrzyma wszelką możliwą pomoc, którą będzie organizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz mieszkańcy miejscowości. Potrzebne będzie właściwie wszystko, od ubrań po sprzęty AGD czy meble, bo ogień zniszczył właściwie wszystko. Na razie nie wiadomo, co mogło być przyczyną pożaru.

W sumie w akcji gaśniczej brało udział 5 zastępów straży pożarnej. Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru. 

(radio.bialystok.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

beka z typabeka z typa

1 0

Uwaga przestrzegam przed usługami "firmy" dpd, ponieważ ich kurier jest chamski i niemiły przy rozmowie telefonicznej i w rzeczywistości. Nie potrafi dogadać się z klientem po ludzku, istnieje również podejrzenie uszkodzenia paczki, ma czarne włosy i jest niskiego wzrostu, jeździ busem marki volksawagen lub renault, oba busy mają rejestrację zaczynającą się na BI. Pan w czapce :) 22:06, 06.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz