Zamknij

Uczeń ZSOiZ w Ciechanowcu został laureatem ogólnopolskiego konkursu

13:21, 13.02.2020 | ZSOiZ w Ciechanowcu
REKLAMA
Skomentuj

Seweryn Lipski - uczeń Zespółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu   został laureatem ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Patriotycznej o Romanie Dmowskim. Zajął w nim trzecie miejsce.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Patriotycznej o Romanie Dmowskim, organizowany przez Fundację Obowiązek Polski oraz Stowarzyszenie Civitas Christiana, pod patronatem i ze wsparciem m.in. IPN w Białymstoku, Arcybiskupa Tadeusza Wojdy oraz Wojewody Podlaskiego od lat cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku – warunkiem udziału młodzieży w konkursie było napisanie eseju odnoszącego się do słów Romana Dmowskiego: „Myśmy tak odbiegli od innych narodów, że święcimy klęski, gdy tamte święcą zwycięstwa”.
11 lutego 2020 r. w Centrum wystawienniczo-konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej w Białymstoku miała miejsce Gala podsumowująca wyniki VIII. edycji tego konkursu.
Spośród kilkudziesięciu prac, które wpłynęły z całej Polski kapituła wybrała 7, które nagrodzono lub wyróżniono. III miejsce w konkursie zajął Seweryn Lipski, z klasy IA LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.

(ZSOiZ w Ciechanowcu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone