Zamknij

Rafał Borowy z Czyżewa, finalistą eliminacji centralnych Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

14:32, 17.04.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj
Urząd Miejski Czyżew

Od 28 do 30 marca 2019 roku Rafał Borowy, uczeń klasy IV Technikum w Czyżewie kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, uczestniczył w eliminacjach centralnych XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. Miejscem eliminacji był Zespół Szkół nr 6 w Szczecinie. Eliminacje centralne składały się z dwuetapowej części pisemnej wyłaniającej finalistów i laureatów oraz części ustnej wyłaniającej zwycięzcę olimpiady.
Nasz reprezentant, Rafał Borowy uzyskał tytuł finalisty i otrzymał dyplom i zaświadczenie potwierdzające uprawnienia finalisty oraz cenną nagrodę rzeczową.

Organizatorzy olimpiady zapewnili uczestnikom i opiekunom liczne atrakcje. Odbyły się warsztaty i pokazy z następujących tematów:
1. „Ciasto fit – to nie mit”
2. „Kawa w pigułce”
3. „Miksologia – drinki bezalkoholowe”
4. „Smakołyki z mleka”
Młodzieży i opiekunom zorganizowano również wycieczkę autokarową, w czasie której przewodnik przestawił ciekawą historię Szczecina oraz liczne zabytki tego miasta. Przeprowadzone zostały także dwa bardzo interesujące wykłady dedykowane nauczycielom - opiekunom.

Do poszczególnych etapów olimpiady ucznia przygotowywała nauczycielka przedmiotów zawodowych Małgorzata Jaźwińska, która sprawowała również nad nim funkcję opiekuna w czasie pobytu w Szczecinie.

info,fot Urząd Miejski Czyżew

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone