Zamknij

Kabaret "Czwarta Fala" zawitał do Czyżewa

10:56, 07.02.2019 | M.D.
REKLAMA
Skomentuj
3 lutego 2019 roku w czyżewskim ośrodku kultury gościł najpopularniejszy na youtube polski kabaret młodego pokolenia "Czwarta Fala"/GOK Czyżew

W niedzielne popołudnie, 3 lutego 2019 roku w czyżewskim ośrodku kultury gościł najpopularniejszy na youtube polski kabaret młodego pokolenia "Czwarta Fala". Zabawny duet zaprezentował m.in. parodię przebojów Zenka Martyniuka oraz hit "Wieśka Tico", pokazał jak upiec "dobrą" pizzę, jak skutecznie "likwidować" gimnazjum, jak "modnie" ubierają się Polacy.

Gromkim brawom oraz spontanicznym wybuchom śmiechu nie było końca. Widzowie usatysfakcjonowani i rozbawieni opuszczali salę widowiskową ośrodka kultury po godzinnych prezentacjach, pozując wcześniej do wspólnej pamiątkowej fotografii.
"Czwarta Fala" to kielecka formacja, której twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych aspektów pozornie normalnych sytuacji. Kabaret ma na koncie trzy autorskie programy. Powstał we wrześniu 2009 roku i już może pochwalić się aż 50 nagrodami na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego większość stanowią nagrody publiczności. W jego skład wchodzą- Mateusz Lewkowicz i Damian Lebieda oraz Bartek Cedro.


info/foto: GOK w Czyżewie
 

(M.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone