Zamknij

Nie masz flagi państwowej? W Czyżewie odbierzesz ją za darmo

12:38, 07.11.2018 | N.C.
REKLAMA
Skomentuj

W związku ze zbliżającymi się obchodami stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę burmistrz Czyżewa, Anna Bogucka zachęca wszystkich mieszkańców gminy do wywieszenia przed domami flagi państwowej. Ci, którzy nie dysponują własną flagą, mogą dostać ją w Urzędzie Miejskim.

W związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz „Tygodniem dla Niepodległej” w Czyżewie zwracam się z prośbą do wszystkich mieszkańców Gminy Czyżew o wywieszenie flag na budynkach mieszkalnych - zaapelowała burmistrz Anna Bogucka.

            W przypadku braku posiadania flagi biało-czerwonej zapraszamy do odbioru nieodpłatnego flagi w Urzędzie Miejskim w pokoju nr 1 (sekretariat) w godz. 7:30 – 15:30.

 

Wraz z samorządem gminy zachęcamy do udziału w programie obchodów „Tygodnia dla Niepodległej” , a szczególnie do obchodów 11 Listopada 2018r. o godz. 12:00.

Na stronie Urzędu Miejskiego znaleźć można także mini-przewodnik wydany przez MSWiA, który zawiera informacje m.in. na temat zasad wywieszania flagi państwowej, jej proporcjach oraz o innych symbolach narodowych Polski.

Przewodnik do pobrania tutaj.

źródło: UM Czyżew

(N.C.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone