Zamknij

11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Podlaskiem

13:27, 28.04.2020 | PUW Białystok
Skomentuj
REKLAMA

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o jedenastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

To: pięć kobiet w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa; czterech starszych mężczyzn z powiatu bielskiego, hospitalizowanych w Szpitalu w Bielsku Podlaskim; kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa; starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, hospitalizowany w Szpitalu w Bielsku Podlaskim.

Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną.

W sumie w województwie podlaskim mamy 358 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19.

Wyzdrowiało kolejnych 15 osób w regionie (w sumie 129): starszy mężczyzna i młoda kobieta z powiatu zambrowskiego,  starszy mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, młody mężczyzna z powiatu hajnowskiego, dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu siemiatyckiego, młody mężczyzna, dwie starsze kobiety, kobieta i mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, młoda kobieta, młody mężczyzna, dwie kobiety w sile wieku z powiatu bielskiego.

(PUW Białystok)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

z urzęduz urzędu

0 0

A ile nowych zachorowań na raka ? 15:39, 28.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CiekawskaCiekawska

1 0

A co się dzieje z przewodniczącą rady powiatu, jakoś znikła ? O zakażeniach w Ciechanowcu nikt nic nie informuje 11:57, 01.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz