Zamknij

Trzeci przypadek koronawirusa w powiecie łomżyńskim

09:09, 24.03.2020 | 4lomza.pl
Skomentuj foto:pixabay.pl
REKLAMA

W poniedziałek wieczorem służby Wojewody Podlaskiego poinformowały o kolejnym – siódmym już – potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. - To starszy mężczyzna z powiatu łomżyńskiego, wrócił do kraju ze Stanów Zjednoczonych – podano w komunikacie zaznaczając, że mężczyzna jest hospitalizowany. To trzeci potwierdzony przypadek koronawirusa z powiatu łomżyńskiego.

Pierwszy przypadek koronawirusa w okolicy Łomży potwierdzono w sobotę. Zakażenie dotyczyło mężczyzny w średnim wieku z powiatu łomżyńskiego. Stan pacjenta był na tyle dobry, że nie potrzebna była hospiotalizacja. 

W niedzielę późnym wieczorem poinformowano o potwierdzeniu zakażenia u kobiety w średnim wieku z powiatu łomżyńskiego. Ona tak że była w dobrym stanie i przebywała na kwarantannie domowej, a nie szpitalu. 

W poniedziałek po godzinie 20.20 służby prasowe Wojewody Podlaskiego poinformowały o potwierdzeniu trzeciego przypadku koronawirusa na terenie powiatu łomżyńskiego. To starszy mężczyzna, który wrócił do kraju ze Stanów Zjednoczonych Ameryki.  

- Mężczyzna jest hospitalizowany – podano w komunikacie, w którym zaznaczono także, że osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną. 

(4lomza.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz