Zamknij

W naszym regionie powstaje odcinek popularnego serialu Rodzinka.pl

12:06, 06.09.2019 | wrotapodlasia.pl
REKLAMA
Skomentuj
foto: wrotapodlasia.pl

Wczoraj na białostockim Rynku Kościuszki pojawiły się kamery, aparaty i mikrofony. Wszystko za sprawą jednego z odcinków serialu Rodzinka.pl, który realizowany jest w naszym regionie. Kolejnym przystankiem będzie Supraśl.


Kręcony właśnie odcinek powstaje przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w ramach promocji regionu. Przy okazji wizyty w Białymstoku, Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak spotkali się z  marszałkiem Arturem Kosickim. Kolejnym przystankiem na mapie województwa podlaskiego będzie Supraśl.

Rodzinka.pl opowiada o Boskich, pięcioosobowej rodzinie mieszkającej w Warszawie. Panią domu jest Natalia (Małgorzata Kożuchowska), szefowa wydawnictwa pism kobiecych. Jej mężem jest Ludwik (Tomasz Karolak), architekt. Razem wychowują trójkę dzieci: Tomka (Maciej Musiał), Kubę (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski).

Serial na antenie TVP2 pojawił się 2010 roku. Od tej pory widzowie mieli okazję oglądać 15 sezonów opowiadających o perypetiach rodziny Boskich. A już 8 września premiera kolejnej odsłony Rodzinki.pl

(wrotapodlasia.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ZenekZenek

0 0

Już nie przeszkadza im błoto podlasia🙂 09:47, 09.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone