Zamknij

Wzmożony ruch kolumn wojskowych

11:21, 12.04.2019 | Wojewoda Podlaski
REKLAMA
Skomentuj
foto:pixabay.pl

Od 6 tygodni żołnierze 12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina realizują szkolenie poligonowe na obszarze wschodniej Polski, co wiąże się ze wzmożonym ruchem kolumn wojskowych.

W najbliższych dniach (11 – 13 kwietnia br.) ruch transporterów będzie odbywać się na kierunku Białystok – Warszawa – Inowrocław – Szczecin (głównie po drogach ekspresowych S3 i S8, autostradach A1, A2 i A6, a także drogach krajowych 10, 22, 25 i 62), dlatego zwracamy się ze szczególnym apelem do wszystkich kierowców.

Biorąc pod uwagę fakt, iż bezpieczeństwo na drogach jest bardzo istotne, pragniemy poinformować, że w najbliższych dniach, głównie w godzinach nocnych i wczesno porannych na kierunku Białystok – Warszawa – Inowrocław – Szczecin będzie wzmożony ruch kolumn pojazdów wojskowych. Z tego powodu zwracamy się z apelem do wszystkich kierowców, aby nie nie wjeżdżać pomiędzy pojazdy kolumn wojskowych.

Pamiętajcie, że wymuszając pierwszeństwo na kolumnie pojazdów ważących po 20 i więcej ton można stworzyć bardzo duże zagrożenie. Według żołnierzy 12 Brygady nie ma nic cenniejszego niż ludzkie zdrowie i życie, dlatego bardzo prosimy o dostosowanie się do tego apelu.

 

(Wojewoda Podlaski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

z dalaz dala

0 0

Po takiej jeździe ASFALT na oponach typowo przystosowanych do jazdy w terenie wszystkie do wymiany ! 17:38, 12.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© kurierwysmaz.pl | Prawa zastrzeżone