Zamknij

,,Koncert dla Niepodległej" w Czyżewie [FOTO]

15:02, 13.11.2018 | N.C.
Skomentuj
REKLAMA

W sobotnie popołudnie 10 listopada 2018 r. Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zaprosił chętnych mieszkańców gminy oraz gości do wysłuchania koncertu patriotycznego realizowanego w czasie trwania inicjatywy „Tydzień dla Niepodległej”, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, pod patronatem honorowym Burmistrza Czyżewa pani Anny Boguckiej.

Swoją obecnością zaszczycili koncert  m.in. Radny Powiatu Wysokomazowieckiego pan Jerzy Pakieła oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Czyżewie pan Witold Sienicki.

Koncert przygotowała młodzieżowa orkiestra dęta z czyżewskiego GOK-u pod batutą kapelmistrza Cezarego Witkowskiego, uczniowie oraz nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie, której dyrektorem jest pan Krzysztof Witkowski oraz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie, którego dyrektorem jest pani Alicja Bańkowska.

Na zakończenie publiczność obejrzała prezentacje muzyczno- taneczne w wykonaniu orkiestry z udziałem mażoretek „En Viva” działających w czyżewskim GOK-u pod opieką pani Natalii Olszewskiej.

Koncert był wyrazem wdzięczności za 100 lat wolności polskiego narodu i niepodległości Polski, w tym również naszej małej ojczyzny.  Na zakończenie dyrektor GOK-u pani Katarzyna Kostro zaprosiła publiczność do wspólnej pamiątkowej fotografii.

Opracowała Anna Kazimierczuk, Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie

(N.C.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MirekMirek

0 0

Żeby pianista musiał koncertować na tak słabym sprzęcie to pani burmistrz powinna się wstydzić. Jeżeli zamierza pani organizować podobne koncerty, to zakupcie przynajmniej dobrej klasy pianino bo dla ludzi wrażliwych muzycznie słuchanie nut które płynęły z tego archaicznego pianina to mordęga. 15:30, 13.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz